אפשרות זו תאפס את מראה עמוד הבית של האתר ותשחזר וידגטים או קטגוריות סגורות.

איפוס

רדיו חיפה

רדיו חיפה | מה עושים בחיפה

רדיו חיפה | מה עושים בחיפה

רדיו חיפה

 

היא תחנת הרדיו האזורית של חיפה וסביבתה. התחנה הפכה לחוקית ב-1 בספטמבר 1995, עם הקמתן של תחנות הרדיו האזורי, אך הייתה קיימת קודם לכן, כתחנת רדיו פיראטית בשם “רדיו 1″. בכך הייתה לתחנה הפיראטית הראשונה שהפכה לחוקית.

התחנה משדרת תכנים מקומיים לתושבי חיפה והאזור, הכוללים מהדורות חדשות מקומיות מדי שעה (המופקות על ידי מחלקת החדשות של התחנה), שידורים מאירועים מרכזיים בעיר, רצועה שבועית עם ראש עיריית חיפה יונה יהב, ואינטראקציה עם המאזינים. בעבר שידרה התחנה בשעות הערב רצועת צעירים שנקראה “רדיו1″.

בימי שישי משודרת תוכנית סיכום השבוע. בסוף השבוע משודרת רצועת “להיטים לנצח” המביאה להיטים משנות ה-60, ה-70 וה-80 ובעבר שודרה בחלקה בסינדיקציה עם רדיו קול רגע.

בחודש מרץ 2007 זכתה התחנה בפרס ארגון ה־NAB. הארגון, בו חברות יותר מ-8,300 תחנות רדיו, מעניק בכל שנה עשרה פרסים בגין מצוינות מקצועית. טקס הענקת הפרסים, נחשב ליוקרתי ולמשמעותי ביותר מבין כל פרסי תחום תקשורת הרדיו. הפרס ניתן על תפקודו של רדיו חיפה במהלך מלחמת לבנון השנייה.

ב-2008 זכתה קבוצת “רדיו חיפה”, בראשותו של מנכ”ל רדיו חיפה, דני נישליס, במכרז להפעלת הרדיו האזורי בחיפה, בהתמודדות מול קבוצת “שידורי חיפה” בראשות דן שילון, שדרן רדיו ומנחה טלוויזיה, ומשה מנו, נשיא “מנו ספנות”, וממייסדי “רדיו 1″.‏‏

לאחר הזכייה במכרז להפעלת הרדיו האזורי בחיפה עלו לאוויר מספר תוכניות רדיו חדשות. אחת מהן היא רצועת הלילה, תוכנית שכמו “ירוקנרול” פונה לקהל הצעירים החיפאי. תוכנית ספורט חדשה בהנחייתו של גדי נס עלתה גם כן.

לוגו רצועת הלילהביוני 2008, עלתה לאוויר רצועת הלילה של רדיו חיפה. תוכניות הרדיו נערכות, מופקות ומשודרות על ידי צעירים וכוללות מוזיקה ותכנים המיועדים לבני-נוער, חיילים וסטודנטים. חברי רצועת הלילה מגיעים בשידור חי למקומות בילוי שונים, מסיבות ופסטיבלים.

על מנת להוות גורם משמעותי בעולם הצעירים, רצועת הלילה מאפשרת למאזינים להתעדכן ולהגיב בפייסבוק ובטוויטר. המאזינים המקוונים עורכים את המוזיקה תוך כדי שידור אונליין, וגם באמצעות הודעות SMS.


פוסטים דומים בקטגוריה:


השארת תגובה