הקול של החיפאים

אליזבטה מגשימה חלומות של עיצוב.

ביקור בסטודיו של האמנית המצליחה אליזבטה שנאפס

איזבלה שנפס, אמנית רב-תחומית, שהטביעה את חותמה בעולם עיצוב המוצר וחלל הבית.

אליזבטה בבית שהפכה מדירה לחוויה. אליזבטה שיפצה את משקוף החלון, טייחה את הקיר ריפדה את הספה, הכריות, המנורות.. הכל בשפה היחודית של אליזבטה.

אליזבטה בבית שהפכה מדירה לחוויה. אליזבטה שיפצה את משקוף החלון, טייחה את הקיר ריפדה את הספה, הכריות, המנורות.. הכל בשפה היחודית של אליזבטה.

האמנית היוצרת, אליזבטה שנפס, הפכה את הציור לחוויה. היא לא מסתפקת בציור על קנבס, אלא מביאה את עולמה הרומנטי, האופטימי והפרחוני גם אל הבגדים, הקירות, גופי התאורה, המראות, הכלים והריהוט. היא מפיחה חיים ויופי ססגוני בכל דומם, אטום או שקוף, ישן או חדש.

בנוסף לעיצוב וציור על טקסטיל, כלי בית ייחודיים, חפצי נוי, פרטי ריהוט. אליזבטה עובדת בשיתוף פעולה אדוק עם אדריכלים ומעצבי פנים ומפיחה חיים בחלל הבית והמשרד בהתאמה אישית ועפ"י דרישות הלקוח.

יצאתי לפגוש את איזבלה במגרש הביתי שלה, על מנת לספוג אמנות ולנסות להבין איך היא הצליחה להפוך יצירה למקצוע.

אליזבטה חיפאית, שאף על פי שרוב הדרישות ליצירותיה מגיעות מאזור תל אביב והסביבה, היא מתעקשת להמשיך וליצור בחיפה. את הסטודיו הססגוני שלה, היא בחרה להקים במרכז קסטרא, הקניון היחידי בארץ המשלב אמנות ויצירה עם קניות ובילוי.

כבר בכניסה לסטודיו ניתן להרגיש את אווירת האמנות. יצירותיה פזורות בכל חלל הסטודיו, על הרצפה, על הריהוט העתיק המשופץ, על הקולבים, הקירות ואף תלויות על התקרה. הכל מכל מונח ומוצג במין בלגן מאורגן, כשהשפה העיצובית המשותפת לכל היא הפרחים, אך כמובן שניתן למצוא גם מוטיבים נוספים יפים אף יותר.

קריאה נוספת:

איך לעבור את השיפוץ בשלום     נכנסים לפרויקט שיפוץ גדול? רגע לפני, קבלו שבעה טיפים שיעזרו לכם לעבור את התהליך תוך סיפוק ותחושת אתגר, וללא מריבות בין בני הזוג:  ...
אליזבטה מכניסה חיים לעיצוב חלל הבית... לא תאמינו איך צבע מכניס אור לחיים הטיפים והטריקים שיעזרו לכם להוסיף צבע וחום לבית ובזול . מהרגע שאנו יוצאים מהבית, אנחנו מתחילים לפנטז על הרגע שנ...
הום סטיילינג – טיפים ורעיונות לעיצוב בית חם ... לא תאמינו איך צבע מכניס אור לחיים הטיפים והטריקים שיעזרו לכם להוסיף צבע וחום לבית ובזול . מהרגע שאנו יוצאים מהבית, אנחנו מתחילים לפנטז על הרגע שנ...

הדבר הראשון שיצא מפי היה "אליזבטה, תגידי, עברה כאן פיה ונגעה במקל הקסמים שלה בכל חפץ וחפץ והפכה אותו לחלום?"אליזבטה חייכה ואמרה "יש כאן שנים על שנים של עבודה, כל יצירה כאן יצאה ממני כמו בלידה. יש כאן לידות קלות אך גם כאלה שהתארכו והסתבכו, אך מכולם יצא תינוק מקסים, אני נשארת מחוברת אליו גם לאחר שהוא נקנה ועוזב את הקן"

.

אליזבטה

אליזבטה

אליזבטה

אליזבטה

.

ניכר שלא מעניין אותה דבר מלבד היצירה, היא עטופה בענן צבעוני כמי שמעבירה את כל יומה בעבודה בסטודיו. היא לובשת סינר גדול המעיד על שנים של יצירה. הסינר מקושקש ומוכתם בצבעים רבים. צבעים עליזים ושמחים, אותם הצבעים שמפוזרים בכל רחבי החנות ויוצרים קולאז מרהיב. למרות הצבעוניות הרבה המקום משדר רוגע מפליא, מזכיר לי סיור במוזיאון אומנות . אומנות  במרחק נגיעה.

.

.

קולאז' קרשים מצוייריפם במבחר פטרנים שהתפשטו לשאר חפצים וטקסטיל

קולאז' קרשים מצוייריפם במבחר פטרנים שהתפשטו לשאר חפצים וטקסטיל

איך הצלחת להפוך את היצירה למקצוע?

"לאחר שנים של לימודי אומנות התחלתי לעבוד כמורה לרישום וציור במכללת ויצו. זה היה נוח מאוד בשנים הראשונות של גידול הילדים. אך עד מהרה הבנתי שהלימוד אינו מספק אותי, ושאני זקוקה להרגיש את החומר בידיים. החומר הראשוני שמשך אותי היה הקרש, חתיכות עץ לא מעובדות, קרשים חסרי צורה שאספתי ברחוב. אני ראיתי בהם רק יופי. מבחינתי הם היו זקוקים לליטוף, לדבר קטן שיהפוך אותם מחפץ זרוק ליצירה. וכך אט אט הבית התמלא בקרשים מצוירים שהפכו לקולאז' צבעוני אך בעל מראה משותף. הם כאן איתי בסטודיו, אני שומרת אותם כתזכורת לכך שכל דבר פשוט ואף מכוער יכול להפוך למשהו שמישהו יאהב ואף ירצה. הקרשים הפכו לריהוט זרוק שמצאתי ברחוב. כסאות, כורסאות, שולחנות, ארוניות. ריהוט שאף אחד לא רצה יותר. אך ניכר היה בהם, שהם מבקשים שיפיחו בהם רוח חיים, כמו קבצן שמבקש להפוך למלך. עד מהרה הבית התמלא בחפצים והבנתי שאני חייבת למצוא לי מקום משלי.
בעיני רוחי ראיתי את
עצמי יושבת בסטודיו גדול שצבוע בצבע אדום כתום וזהב. על הקירות תלויים מדפים עם קופסאות. מגדל קופסאות מצוירות, מכל הסוגים מונחות אחד על השני כמגדלים צבעוניים מרהיבים ביופיים. ובסטודיו מפוזרות היצירות. ועל הכורסאות המשופצות יושבים אנשים ססגוניים שמדברים אומנות."

אליזבטה – שילוב של כלים קלסיים עם כלי נוי ומנורה מצויירת על רקע קיר מצוייר

אליזבטה – שילוב של כלים קלסיים עם כלי נוי ומנורה מצויירת על רקע קיר מצוייר

אכן הסטודיו הראשון היה מקום מפגש לאמנים יוצרים. מי שלמד או עסק באומנות והכיר את אליזבטה מהימים בהן לימדה, ואף אנשים שהבינו שנכנסו לבית אמן, אהבו לבוא אל הסטודיו, לספר ולשתף ביצירות ובדרך שעברו וספגו אומנות. "הרגשתי סיפוק מכך ששיתפתי בידע ובדרך העבודה שלי, אך ככל שגבר הביקוש ליצירותיי, הבנתי שאני זקוקה לפחות הפרעות ויותר זמן ליצירה. לכן החלפתי את הסטודיו המרווח במקום קטן יותר. סטודיו שעדיין מעביר את אותה הרגשה של בית האמן אך ללא אפשרות של ישיבה וזמן בטלה."

למרות שאליזבטה מוכרת בהצלחה את שלל החפצים שהפכו לאומנות, היא מצהירה על עצמה "אני לא סוחרת, אני אמנית"

"אני אוספת או רוכשת חפצים שכבר במבט ראשון אני קולטת את עדינות הנפש שבהם. מושכים את עיני חפצים שאין בהם מאמץ להפוך ליפים. אני לא אוהבת שלמות, בחוסר שלמות יש אומנות. כשאני מציירת על חפץ אני לא שואפת להגיע לשלמות היצירה, לאחידות בצבע, בדוגמא או ברקע. רוב הצורות שלי הן מופשטות, לא סגורות, הן אינן שלמות".

אליזבטה

אליזבטה

"אני רוכשת חפצים ורהיטים בשוק הפשפשים, אוספת חפצים מכל מקום. אפילו בסופר אני רוכשת כלים שמשכו את עיניי וכבר במבט הראשון יכולתי לדמיין בעיני רוחי איך הם יראו לאחר השינוי שאעשה בהם".

"אני מוצאת חפץ או כלי מיוחד ועושה לו הסבה או מכינה מקרמיקה, כך לדוגמא הבסיס הקרמי של המנורות שאת רואה כאן, היה במקור פמוט, העברתי בו חוטי חשמל והתאמתי אותו למוצר שראיתי בעיני רוחי. בעלי צוחק ואומר שאני חושבת שהחיים עשויים מפלסטלינה, מבחינתי כל חומר יכול להפוך לחומר אחר ולקבל יעוד אחר. אני לא עושה דברים שלא דומים לכלום. במוצר המוגמר חייב להיות מוכר, לעלות סיפור בראש, להזכיר משהו שקיים בספרי ההיסטוריה, לעולם לא אצור חפץ שאינו מובן, לא משהו שלא דומה לכלום. בכך אני מתאימה את היצירה למוצר נרכש".

.

אליזבטה

אליזבטה

.

היצירה זורמת ממך תמיד בכזאת קלילות?

"אני מתייחסת ליצירה שלי כפי שאני מתייחסת לכל דבר שקורה לי בחיי. כשמגיע קושי כל שהוא, אני רואה בו קיטור, משהו שלא נותן מנוח לראש וללב. ואז אני מבקשת שקט, מחכה בסבלנות שהלחץ ירד, שהאבק ישקע שמשהו יקרה. אני מאמינה שדברים נפתרים מעצמם. צריך לתת לפתרון לצוץ, לצוף ולעלות מתוך השקט.

כך גם ביצירה. יש חפצים שלוקח לי זמן עד שאני מתחילה לעבוד עליהם. יש עבודות שאין לי רעיון ציורי עבורם, או לא יודעת איך לסיים. אז אני עושה הפסקה, קוראת מדברת וחוזרת לזה. עובדת על כמה דברים ביחד."

.

.

מהן מקור ההשפעות על היצירה שלך?

"למרות שגרתי שנתיים באפריקה וספגתי שם חומרים צבעים ודוגמאות. אני נוטה להאמין שדווקא השנים בהן גרתי בבית הורי, שנות הילדות שלי. הן אלה שהביאו אותי ליצירה הססגונית.

גדלתי בבית פולני. אני דוברת פולנית. בית שהתבסס על עבודה קשה ופרקטיות. בית חסר צבע, בית שכולו בז'. בז' זהו צבע שאף פעם לא מקטר, צבע שאינו מנקר עיניים. הוא אינו נרקיסיסטי, לכן הוא מסוגל לספוג הכל. בגלל שאני בז' יכולתי לספוג את הצבעים של המזרח ולהוציא אותם בדרך ייחודית משלי. ואכן ספגתי את תרבות המזרח, את הצבעים הריחות ואפילו את הטעמים.

הייתה לי תקופה שציירתי רק על אפור. אפור הזכיר לי צבע גולמי כמו ביטון כמו כביש שנוסעים עליו. הייתי רוכשת בגדים לבנים, צובעת אותם באפור ועליהן מציירת פטרנים, דוגמאות של פרחים וטבע בצבעים חמים. הפרחים הצבעוניים מפיחים חיים בכל דבר, מביאים את הקיץ גם לבגדים הכי חורפיים שיש ומחממים את הלב ובימים קרים ואפורים."

.

אליזבטה

אליזבטה

.

.

אז למה דווקא פרחים?

"פרחים הם נחמה, הצורה הבלתי מוגדרת, המבחר הגדול של זני הפרחים. זיכרון הסינר של סבתי, התמונות בבית הורי, טיולי הילדות על הר הכרמל. כל אלו השאירו בי פיסות של זיכרונות פרחוניים. פרחים הם בסיס לדוגמאות נוספות. אני לא רואה פרח אני רואה פטרנים, דוגמאות." 

"אני מסוגלת לצייר את אותו הדבר אלף פעם, אך בכל פעם אני חווה אותו מחדש. זה בדיוק כפי שאני מסוגלת לראות את אותו הסרט שוב ושוב. מתוך השעמום והדרך צומח משהו חדש נפלא. בתוך השקט נוצר דחף ואז מתגלה לי הדרך, נוצרת דוגמא".

"בעלי אומר שהלקוחות שלי מתמכרים אלי". היא צוחקת, "וזה אכן נכון. רוב הלקוחות הקבועות שלי התחילו ברכישה של פריט או חפץ פרחוני אחד. משם זה התגלגל עד שהחלו להביא חפצים או בגדים מהבית. וביקשו שאצייר עליהם."

"החפץ הכי מוזר שהתבקשתי לצייר עליו היה מגירת ירקות שקופה מהמקרר. לקוחה הביאה וביקשה לראות פרחים שמחים גם כשהיא פותחת את המקרר."

"אישה שקנתה תיק קש בסטודיו, הזמינה אותי לביתה. תיק קש הפך לציור בכל רחבי הבית. על ארונות המטבח, קירות, שדרוג הספה וציור על כריות הנוי. הבית קיבל עומק הפך לבית עם היסטוריה בית שיש לו סיפור, בית עם עומק."

אליזבטה

אליזבטה

."מישהי אספה קובץ סיפורים שסיפרה לבנה במהלך שנות ילדותו. הדפיסה וכרכה אותם לספר וביקשה שאאייר לה את הספר. הספר הפך לספר זיכרון ייחודי בעל מספר עותקים מצומצם."

.

.

מניסיונך הרב, האם את יכולה על פי מראה האדם שמולך לדעת מה הסגנון שמתאים לו?

"ציירתי בבתים רבים, הפכתי חיים ברהיטים ישנים ובחדרים אפלים. בדרך כלל כשאני מתבקשת להגיע לבית של אדם מבוגר, אני מבינה את הצורך שלו או שלה בנחמה. הם אנשים שעשו המון דברים, טיילו בעולם, בעלי ניסיון חיים עשיר. הם נמצאים רוב שעות היום בבית. הם רוצים בית חם ומלטף. יש להם זיכרונות ורעיונות שאספו עם השנים, הם יודעים בדיוק להסביר. הם דורשים צבעוניות, שכל חדר יספר סיפור שונה, הם מחפשים עניין וחוויה."

"לעומתם הקהל הצעיר יותר, קהל שמושפע מטרנדים, מבקשים להיות עכשוויים מודרניים. הם אוהבים קו נקי פחות ציורים על קירות פחות עומס. יותר בז' חסר צבע, אחיד. לרוב הם רוכשים חפץ אחד בעל נוכחות, או סדרה של חפצים בעלי ציורים או דוגמאות מאותה המשפחה."

.

אליזבטה אישה בעלת ידע עצום ויכולת דיבור ותיאור ציורי מפותח. עשתה ונגעה בכל כך הרבה תחומים בחייה. סיפורים ותמונות יש לה בלי סוף.
לצערי לא ניתן לכתוב על כל מה שספגתי בסטודיו המיוחד שלה ולכן, אני ממליצה לכם מאוד להגיע אל הסטודיו ולחוות בעצמכם את כל האושר והעושר של המקום.

.

.

.

כתבה מאת: לילך שנפר

.

.

לפרטים נוספים נייד.0523771873

.

מעוניינים בפריטים מעוצבים של אליזבטה?
למבחר העצום של אליזבטה – לחצו כאן!

השאר תגובה

באותו נושא ...

אסי לוי ב"אנשים טובים" בתאטרון חיפה
אסי לוי תשתתף בהצגה חדשה של תאטרון חיפה

. אסי לוי תשתתף בהצגה חדשה של תאטרון חיפה בתפקיד שזיכה את השחקנית פרנסס מקדורמנד...

חוג מחול בחיפה
כוכבת מפורסמת או סופר וומן?

. כוכבת מפורסמת או סופר וומן? תשאלו את ילדכם מה הם היו רוצים להיות, כוכבים מפורסמים...

על ילדים, ג'אנק פוד והחופש הגדול

. על ילדים, ג'אנק פוד והחופש הגדול מאת: לילך שנפר אנחנו עובדות קשה ולא תמיד יש לנו...

חנות למשקפיים בנווה שאנן חיפה
האיטלקיות של נווה שאנן

. האיטלקיות של נווה שאנן נווה שאנן היא אחת מהשכונות הגדולות ביותר בחיפה. הנווה שאננים התרגלו...

בתי קפה בחיפה
על קפה ואהבה

. על קפה ואהבה   לי כל גל נושא מזכרת... כל שיר מעלה זיכרון, תמונה מעלה חיוך...

חוג לרקוד ומשחק בחיפה
ברודווי דאנס – הלהיט שכבש את ילדי חיפה

. ילדיכם אוהבים ריקוד ומשחק? ברודווי דאנס הוא החוג המתאים ביותר עבורם.   יש לילדכם זיקה לבמה?...

עין טובה אופטיקה ומשקפיים בחיפה
עין טובה מציגה: מסגרות לחיפאיות נועזות בלבד! 

. עין טובה - חנות אופטיקה ומשקפיים חיפה מציגה: מסגרות לנועזות בלבד!  . כ- 72% מכלל...

לימור כרסנטי עם הבעלים של מחסני הנמל יפו מזרנים- רועי כהן ומנהל סניף צפון- מושיקו אמון
מחסני הנמל יפו בחיפה – ישנים טוב יותר עם מזרני מותגים

כשמדברים על איכות ויוקרה לצד מחירים לכל כיס, מתכוונים לרשת "מחסני הנמל יפו". הרשת המצליחה...

מסעדת מאיר פתיליות חיפה
תודה לך דרור מאיר על אירוע בלתי נשכח

. חיפאים ממליצים חשוב לנו לפרגן בגדול למי שהציל את האירוע שלנו, דיי ברגע האחרון והפך...

סטודיו לבלט ולמחול בהנהלת לואיזה ארנון
האקדמיה המלכותית למחול של לונדון מכשירה רקדנים בחיפה

. הסטודיו לבלט ולמחול בהנהלת לואיזה ארנון, מורה מוסמכת מטעם האקדמיה המלכותית למחול של לונדון,...

יוניקו קפה בוטיק ובית קליה
טוחנים פולי קפה? כך תקבלו פולי קפה במחיר משתלם וללא עלות משלוח!

. הזמינו את פולי הקפה האיכותיים והטריים של "יוניקו – קפה בוטיק ובית קליה" ותקבלו...

עין טובה נווה שאנן חיפה
סובלים מעיניים עייפות וחוסר מיקוד? כך תמנעו זאת

  אנחנו עובדים שעות רבות, מתוזזים ללא הפסקה ורצים אחר הזמן בניסיון להספיק כמה שיותר במהלך...

לקראת הקיץ – החלקת צלוליט במחיר מדהים!

החלקת הצלוליט ללא כאבים, על לבוש מלא - תוצאות מדהימות מובטחות תוך זמן קצר בלבד! -------------- מבצע...

השולחן לבש חג – אליזבטה חיפה

בשבועות תלבשי לבן וגם השולחן הופך לחגיגי במיוחד! פרות, ירקות, עוגות גבינה, מטעמי החג חגיגיים...

החלקת צלוליט בחיפה
החלקת הצלוליט ללא כאבים – תוצאות מדהימות מובטחות תוך זמן קצר בלבד!

. הצלוליט מפריע לך? לנו יש את פתרון המושלם! החלקת הצלוליט ללא כאבים, על לבוש מלא - תוצאות...

מסעדת טבולינו בסיטי סנטר חיפה | תצלום אימג'ין. ג'ני נימן
Tavolino – מסעדה איטלקית מומלצת בחיפה

    . איטלקייה חדשה בסיטי סנטר – Tavolino מסעדת Tavolino בראשות השף פריד נאסר נפתחה בסיטי סנטר,...

סטודיו לבלט ולמחול בהנהלת לואיזה ארנון
סטודיו לבלט ולמחול מטעם האקדמיה למחול של לונדון, כאן בחיפה!

. הסטודיו החיפאי הוותיק לבלט ולמחול של לואיזה ארנון לואיזה ארנון, מורה לבלט ולמחול, רקדנית וכוראוגרפית החיה...

מיסטי קליניק - הסרת צלוליט בחיפה
ישבן מושלם תוך חודש ימים בלבד!

הצלחנו להוריד כמה קילוגרמים לקראת הקיץ... ישששש! חלקנו גם עושות ספורט, משקיעות זמן וזיעה בחדר...

אופטיקה עד הבית בחיפה
מפנקים את גיל הזהב, חדש בחיפה – אופטיקה עד הבית!

התאמת משקפיים אצלכם בבית באופטיקה עין טובה מבינים את קצב החיים המסחרר בו חיים הסטודנטים,...

עם העיניים לא משחקים - עין טובה נווה שאנן חיפהעם העיניים לא משחקים - עין טובה נווה שאנן חיפה
עם העיניים לא משחקים!

עם בוא הקיץ ואיתו השמש הקופחת, אנו זקוקים להגנה על עינינו לפחות כמו על...

בית הספר לבלט ולמחול בחיפה של לואיזה ארנון
שיטת הלימוד של לואיזה הפכה את הבלט לחוג מבוקש בחיפה

. הסטודיו החיפאי הוותיק לבלט ולמחול של לואיזה ארנון לואיזה ארנון, מורה לבלט ולמחול, רקדנית וכוראוגרפית החיה...

משקפי מולטיפוקל - עין טובה נווה שאנן חיפה
חייפאים, משקפי מולטיפוקל עושים רק אצל מומחה!

. משקפי מולטיפוקל עושים רק אצל מומחה! בעידן הדיגיטלי של ימינו בו אנו מוקפים במסכים בגדלים...

אליזבטה - טרנד השאבי שיק בחיפה
היכן ניתן למצוא את טרנד השאבי שיק בחיפה?

טרנד השאבי שיק שאבי שיק הוא מונח שהשתרש בשנות השמונים ומגדיר איסוף ושחזור ריהוט שנאסף...

קידום אתרים בגוגל
כתיבת תוכן לאתרים לצורך קידום אורגני

קידום אורגני קידום בית העסק ע"י כתיבת תוכן שיווקי מקצועי ואיכותי. היום כבר ידוע לכל כי...

קפה יוניקו
קפה יוניקו נמצא כקפה הבריא ביותר באזורינו

אני צורכת מספר כוסות קפה ביום, אוהבת קפה ולא מוכנה לוותר עליו. בזמן האחרון...

הסוף לצלוליט! מיסטי-קליניק - מכון להסרת צלוליט בחיפה
מיסטי-קליניק מכון להסרת צלוליט לתושבי חיפה והסביבה

. חדש באזורנו מכון המטפל אך ורק בצלוליט, מחליק ומעלים את הצלוליט בכל אזורי הגוף תוך חודש...

הסוף לצלוליט! מיסטי-קליניק - מכון להסרת צלוליט בחיפה
כך תיפטרי מהצלוליט

בניגוד להנחה הרווחת צלוליט אינו קשור למשקל, לפעילות גופנית או לגיל! צלוליט יש לרובנו,...

SENDME
אנשי עסקים, את sendme כבר הורדתם לנייד שלכם?

. מצאנו עבורכם את הדרך הטובה ביותר בה ניתן להפוך את הנייד האישי שלכם לכלי...

נווה שאנן חיפה
ה-אופטיקה השכונתית של נווה שאנן!

. בשנים האחרונות מסתמנת מגמה דיי ברורה של חזרה אל הרחוב, אל החנויות השכונתיות. הצרכנים החיפאים...

יוניקו קפה בוטיק ובית קליה
דיי לספקולציות! קפה בריא או מזיק לבריאות?

אני צורכת מספר כוסות קפה ביום, אוהבת קפה ולא מוכנה לוותר עליו. בזמן האחרון...

הסוף לצלוליט! מיסטי-קליניק - מכון להסרת צלוליט בחיפה
הסוף לצלוליט!

. הסוף לצלוליט! צלוליט יש לרובנו, ואנחנו ממש לא אוהבות את המראה שלו. לאחר מחקר מעמיק...

רותם ורד - סינרגיה חברה לסוכנות ביטוח
רותם ורד הוא החבר לעת צרה!

רותם ורד הוא החבר לעת צרה! רותם ורד הוא סוכן הביטוח קרוב ואישי, והוא החבר...

מסעדה לאירועים קטנים בחיפה

אירוע בוטיק במסעדת מאיר'ס פתיליות בחיפה - חגיגה באווירה ביתית החיפוש אחר מקום בו ניתן...

עין טובה אופטיקה ומשקפיים נווה שאנן חיפה
עין טובה – אופטיקה שכונתית בנווה שאנן חיפה

. תושבי שכונת נווה שאנן, הסטודנטים הרבים שגרים בסביבת הטכניון והלקוחות המטופלים בקביעות ולאורך שנים...

איקאה קרית אתא
איקאה קרית אתא – קולקציה חדשה במהדורה מוגבלת!

איקאה משיקה קולקציה חדשה במהדורה מוגבלת!   JASSA בעיצוב מעצב העל ההולנדי פיט האין איק   קולקציית JASSA מביאה...

יוניקו קפה
סנדת טעימות הקפה של יוניקו

. . טרנד חדש שתפס חזק בתחום תרבות הפנאי, ו, כגון סדנאות בישול, טעימות יין, סיורים...

אליזבטה - כשאמנות פוגשת חפצים
אליזבטה – כשחפצים פוגשים אמנות

  האמנית היוצרת, אליזבטה שנפס, שמזוהה עם ציורי הפרחים המרהיבים שלה, הפכה את הציור השטוח...

מתנות וכלי הגשה לעיצוב שולחן החג בניחוח כפרי

  מארחות את החג אצלכן בבית? .. כחלק מהעומס של הקניות והבישולים החל על הנשים המארחות....

אליזבטה - כשאמנות פוגשת חפצים
רעיונות לעיצוב שולחן החג, ולמתנות שלו ניתן למצוא שני לה

  מארחות את החג אצלכן בבית? .. כחלק מהעומס של הקניות והבישולים החל על הנשים המארחות....

מאיר פתיליות - מקום לאירוע קטן בחיפה
החג הזה, הבשלן דרור מאיר יבשל עבורכן את ארוחת החג!

הפסח הזה אני לא מבשלת! הפסח הזה הבשלן המדהים דרור מאיר יכין עבורנו את ארוחת...

הפסח הזה אני לא מבשלת!

הפסח הזה אני לא מבשלת! מייל שנכתב באהבה רבה למשפחה המורחבת שלי ונשלח לקראת החג . משפחה...

חוק הפנסיה לעצמאים 2017
עצמאים, החל מינואר 2017 אתם מחוייבים לחסוך לפנסיה!

  . החל מינואר 2017 כל העצמאיים מחוייבים לחסוך לפנסיה מה יקרה למי שלא יחסוך? האם זהו צעד משתלם...

תרבות הקפה בחיפה - יוניקו בוטיק קפה ובית קליה
סדנת טעימות קפה לתושבי חיפה והסביבה

. . גם החיפאים והקרייתים למדו לדרוש קפה איכותי. סצנת בוטיק הקפה וסדנאות הטעימה הפכו למבוקשות גם באיזורינו.. . טרנד חדש...

אליזבטה - מרענים את עיצוב הבית בקלות
בא לכן להתחדש? כך מרעננים את עיצוב הבית בקלות

. . מכניסים את הטבע הביתה!   טרנד חדש שכבש לאחרונה גם את תחום עיצוב הבית וההום סטייל,...

טרנד בולט בעיצוב פנים לשנת 2017 – מכניסים את הטבע הביתה!

. . טרנד חדש שכבש לאחרונה גם את תחום עיצוב הבית וההום סטייל, הוא הטרנד הירוק. בעוד...

תרבות הקפה בחיפה - יוניקו בוטיק קפה ובית קליה
יוניקו בוטיק קפה ובית קליה מזמין אתכם למפגש טעימות קפה בחיפה

. . גם החיפאים והקרייתים למדו לדרוש קפה איכותי. סצנת בוטיק הקפה וסדנאות הטעימה הפכו למבוקשות גם באיזורינו.. . טרנד חדש...

בוטיק אדמס חיפה
בוטיק אדמס הביא את האביב למרכז קסטרא

  אחרי שעברנו חורף גשום וקר במיוחד, הגיע הזמן להפשיר. השמש כבר כאן, מחממת ומלטפת....

מסעדה כשרה בחיפה
מסעדה כשרה לאירועים בחיפה | חגיגה באווירה ביתית

אירוע בוטיק במסעדת מאיר'ס פתיליות בחיפה - חגיגה באווירה ביתית אם אתם מחפשים מקום לחגוג...

אפליקציה לשיתוף עסקי
הכירו את הסטארטאפ שישנה לכם את עולם העסקים

.  SendMe - לחצן שיתוף עסקי . האפליקציות וויז, גט טקסי, ופנגו שינו את עולם הדרכים. עכשיו תורה של אפלקציית Sendme לשנות...

פייס טייט - לפני ואחרי הטיפול | מכון לאסתטיקה בחיפה
מכוני אסתטיקה בחיפה | טיפול חדשני להצערת הפנים והצוואר

. . טיפול חדשני להצערת הפנים והצוואר - ללא התערבות כירורגית וללא הרדמה וצלקות!! פרומדיקס משיקה בארץ: Facetite...

שנפר - ניהול תוכן ושיווק דיגיטלי
למילה יש כוח! היא יכולה להרוס ויכולה לבנות.

. . למילה יש כוח!  מילים יכולות להעביר ריח, טעם, רגש ואפילו תחושה. הן מספרות סיפור, בונות...

אירועי בוטיק בחיפה - מאיר פתיליות
טרנד אירועי הבוטיק שכבש את חיפה

. . מזל טוב..  אם אתם מחפשים מקום לחגוג בו אירוע פרטי, ולא מוכנים להתפשר על...

עיצוב פנים בחיפה
עיצוב פנים | הבית שלא תרצו לצאת ממנו!

. . לא זזים מהבית! אוהבות עיצוב? במיוחד בשבילכן אספנו טיפים ורעיונות לשדרוג, שימלאו את הבית באנרגיה...

יוניקו קפה והית קליה
אל תגעו לי ביוניקו קפה!!

אל תגעו לי בקפה! יש דברים שאנחנו מוכנים להתפשר עליהם, אך על הקפה החם...

יוניקו קפה
יוניקו קפה בוטיק.. התשוקה לקפה טרי ואיכותי.

אין תשוקה גדולה יותר מהתשוקה לטעם ולהנאה של הלגימה הראשונה מהקפה של בבוקר. מי...

אליזבטה בחיפה
הום סטיילינג – טיפים ורעיונות לעיצוב בית חם שכייף לחזור אליו

לא תאמינו איך צבע מכניס אור לחיים הטיפים והטריקים שיעזרו לכם להוסיף צבע וחום לבית...

מרכז קסטרא חיפה
השקה בניחוח מבושם במרכז קסטרא חיפה

חנות "רז פלוס ערוגות הבושם" השתדרגה ועברה למיקום חדש בקסטרא. וזו סיבה למסיבה שכולה...

מאיר פתיליות - מקום לאירוע קטן בחיפה
מחפשים מקום לאירוע בוטיק בחיפה ? הגעתם למקום הנכון.

  מזל טוב..  אתם מחפשים מקום לחגוג בו אירוע פרטי, ולא מוכנים להתפשר על איכות,...

אפליקציה לבעלי עסקים
האפליקציה שאתם חייבים להתקין על הנייד שלכם!

. . SendMe האפליקציה שאתם חייבים להתקין על הנייד שלכם! . יש לכם מצעד אפליקציות נבחרות על המסך, אפליקציה...

uv בגדי מעצבים בחיפה
טרנד האקססוריז הלוהט של 2017 – התוספת שתופסת

. את בעלת סטייל ייחודי? אוהבת להיות אופנתית ומעודכנת?  טרנד ענידת השרשראות בשכבות הוא בדיוק הטרנד...

מרכז קסטרא חיפה - פסטיבל אהבה אופנה וסטייל
זזים מהבית – פסטיבל אהבה אופנה וסטייל במרכז קסטרא!

❤️❤️    Peace & Love Festiva    ❤️❤️ . יריד שכולו בוהו שיק, הום דקור, תכשיטים, אביזרי אופנה...

קסטיאל סניף חיפה
קסטיאל אז איז ממשיכים לחדש בעיצוב הבית

משנת 1942 ועד היום, במשך 3 דורות, עם הלבשה וריהוט של אלפי בתים ופרויקטים...

מרכז קסטרא
מרכז קסטרא – אמנות, קניות בסטייל וניחוח של חו"ל

. מרכז קסטרא הוא היחיד מסוגו בעולם המשלב אומנות, מסחר, יצירה ובילוי. בשל יחודו ועיצובו...

קפה יוניקו
בתי קפה בחיפה | יוניקו, קפה בוטיק ובית קלייה ייחודי ומשובח

. יוניקו, קפה בוטיק ובית קלייה ייחודי, המשקיף אל הר הכרמל הירוק כל ימות השנה,...

כרטיס ביקור דיגיטלי לנייד
כרטיס ביקור דיגיטלי לנייד | SendMe

זקוקים לכרטיס ביקור דיגיטלי, ולא יודעים איזה כרטיס הוא הכי משתלם? אין צורך להתקשר לחברים,...

אורלי רובנשטיין טל - בוטיק אדמס חיפה
הטרנד החם של חורף 2017 – שיקיות ונוחות, שילוב מנצח!

הסלוגן המפורסם "את הכי יפה כשנוח לך" הפך לבשורה הגדולה של עולם האופנה לחורף 2017 חליפות...

ערב חוויתי שכולו בריאות עם כללית משלימה חיפה

מסיבת בריאות מלאת פינוקים ב"כללית משלימה" ! כללית רפואה משלימה- מרפאת האודיטוריום, בשיתוף עם משרד...

MAIKO סיטי סנטר חיפה – החוויה היפנית המושלמת

    מתחם היופי והאסתטיקה "מאיקו" הממוקם בסיטי סנטר הוא חוויה אחרת לגמרי, על טהרת הגישה היפנית...

אליזבטה - ציור על קירות
אליזבטה, אמנית חיפאית, שהצליחה להטביע את חותמה בעולם העיצוב

  ביקור בסטודיו של האמנית החיפאית המצליחה אליזבטה שנאפס איזבלה שנפס, אמנית רב-תחומית, שהטביעה את חותמה בעולם...

סייל סוף עונה מטריף באופטיקה שפי!

. רשת האופטיקה הידועה לא מפסיקה לחדש עם דגמים ממירב הקולקציות מבתי האופנה המובילים בעולם. ועכשיו...

UV בגדי מעצבים לנשים
אופנה – הוזמנתי לאירוע.. מה אלבש???

. הוזמנתי לאירוע.. מה אלבש??? . הפאשניסטה סיגל ידיד נותנת טיפים ורעיונות איך להפוך את ההופעה שכבר...

חומר מילוי לפיסול הפנים
איזה חומר מילוי לפיסול הפנים נחשב הטוב ביותר בעולם?

. חומר המילוי בלוטרו ווליום (Belotero Volume) נבחר למוצר הטוב ביותר  לשנת 2016-17 בתחום הרפואה האסתטית...

אמנים בחיפה - לימור כרסנטי עם אפרת אילן לרקע ציור אווירה פרי יצירתה
אמנים בחיפה -אפרת אילן מעצבת לכם אווירה !

בשורה של חדשנות אומנותית הביאה עמה אפרת אילן, למתחם ה-I way החדש בצומת קרית-אתא. המתחם...

חנויות אופנה בחיפה - uv בגדי מעצבים לנשים
חנויות אופנה בחיפה – חגית טסה עד 40% הנחה

. חגית טסה קולקציית חורף 2016-2017 החלה מכירת סוף העונה עד 40% אחוזי הנחה בקולקציית סתיו-חורף 16-17 ממשיכה מעצבת...

כרטיס ביקור דיגיטלי
SendMe – כרטיס ביקור דיגיטלי חכם

. SendMe – כרטיס ביקור דיגיטלי חכם שחוסך לכם זמן וכסף! הכירו את הסטארט-אפ הישראלי החדש:...

אורלי רובינשטיין טל, אופנאית ותיקה וחיפאית גאה!

אורלי רובינשטיין טל, אופנאית ותיקה וחיפאית גאה!  אחת הנשים החזקות בחיפה. אופנאית חיפאית ידועה, שעברה...

כרטיס ביקור דיגיטלי
SendMe – כרטיס ביקור דיגיטלי מתקדם המציג אייקון שליחה במהלך שיחה!

  . האפליקציה היחידה המאפשרת העברת כרטיס ביקור דיגיטלי בלחיצה אחת ובמהלך השיחה. SendMe היא האפליקציה היחידה המציגה אייקון...

מסעדות בחיפה
סיפורה של שקשוקה חיפאית

סיפורה של שקשוקה חיפאית . חיפה היא עיר המורכבת מפסיפס אנושי רב תרבותי, בני עדות ודתות שונות חיים...

מומחים בחיפה - לפני ואחרי לאחר טיפול ב- XL HAIR
מומחים בחיפה מבצעים טיפול חדשני למניעת התקרחות

התקרחות הינה מצב של חוסר שיער שיכולה לתקוף נשים וגברים כאחד, סוג ההתקרחות הנפוץ...

מישל'ס פרניצ'ר- הקסם הצרפתי מגיע למרכז פנורמה חיפה

מישל'ס פרניצ'ר.. הקסם האירופאי מהמאות הקודמות מגיע אל ביתכם! גלריית הבוטיק לריהוט והום דקור הנמצאת...

קוסמטיקאיות בחיפה
קוסמטיקאיות בחיפה – טיפים ועצות לטיפוח העור לבני נוער

טיפים ועצות לטיפוח העור בגיל הנעורים . מאת: עדי פרג'י, מדריכה ראשית גרנייה "בגילאי ה"עשרה" המוקדמים...

אירוע מכירות ענק ונוצץ התקיים ב"מטבחי סמל"

אירוע ענק ונוצץ התקיים ב"מטבחי סמל" סניף הצ'ק פוסט חיפה בשיתוף עם משרד יח"צ...

מכון אסתטיקה בחיפה
אסתטיקה בחיפה: עכשיו זה אפשרי! פנים צעירות, חלקות ורעננות ללא ניתוח

  עכשיו זה אפשרי! פנים צעירות, חלקות ורעננות ללא ניתוח   פיתוח חדשני ומהפכני ברפואה האסתטית - סופט ליפטינג...

uv בגדי מעצבים לנשים בחיפה
סילבסטר 2017.. אז מה תלשבי בערב הכי נוצץ בשנה?

ערב הסילבסטר הוא הזדמנות נהדרת להגשמת פנטזיות. הערב הכי נוצץ בשנה, בו רובנו מבלות...

אופנה
איך להפוך את ההופעה בארון לנוצצת ומתאימה לערב הסילבסטר

לילה שכולו נצנצים, ריגושים ונשיקות. . האופנאית החיפאית סיגל ידיד נותנת טיפים ורעיונות איך להפוך את ההופעה...

ההשקה החגיגית של בוטיק המותגים Lusso brands במרכז פנורמה חיפה

מעל 300 איש נהרו אל המקום, נהנו ממוזיקה בניצוחו של dj מייקל קוריאט וכן...

רפאל פתרונות שיער בחיפה - מספרות בחיפה
חיים כהן מ"רפאל" מוריה מגשים חלומות מלאי שיער וסטייל! – קול חיפה

רשת "רפאל" הוקמה ב-1998 במטרה להעניק מגוון פתרונות איכותיים ומתקדמים לשיער, מותאמים אישית ומיידיים, הן...

דרור מאיר - מסעדת מאיר פתיליות
מאיר פתיליות – הבשלן החיפאי, דרור מאיר מסכם שנה מוצלחת במיוחד

מי שהעז ופתח מסעדה אותנטית, גם כשרה וגם בעיר התחתית בחיפה, יכול היום לומר...

לפני ואחרי | מכוני אסתטיקה בחיפה
שיטה חדשנית להצרת היקפים עכשיו גם בישראל

עד כה מטופלות עברו טיפולים וניתוחים טראומטיים לסילוק מצבורי שומן עקשניים.. חדש בארץ! שיטה...

מסעדות בחיפה
איך להתפנק בחורף ועדיין לאכול בריא

החורף מתקרב, הטמפרטורות יורדות והחשק למאפים חמים ומאכלים עתירי סוכר עולה.. כאן תמצאו מבחר...

ד"ר לריסה ברק - אסתטיקה וקוסמטיקה בחיפה
ד"ר ברק קיבלה תעודת מומחה בינלאומי בהזרקת בלוטרו ורדיאס

בימים אלו ד"ר לריסה ברק המוכרת לנו ככוהנת האסתטיקה והיופי, חזרה מכנס בהילטון פראג,...

מכון לאסתטיקה בחיפה
אסתטיקה בחיפה – שיטה חדשנית ליצירת גומות חן ללא ניתוח

אם תמיד חלמתם על גומות חן כמו של בר רפאלי, אז תדענה שגומות חן...

שפי - חנות למשקפיים בחיפה
גשם של מבצעים באופטיקה שפי לחודש דצמבר..

גשם של מבצעים מפנקים לקהל הלקוחות של אופטיקה שפי לחודש דצמבר.. לרגל מכירת סוף...

דצמבר בחיפה – סנטה, פתיתי שלג, או חנוכייה על ציפורניים?

בית, ילדים, עבודה – משאיר לנשים זמן מאוד קצוב לעצמן. כל אשה חייבת לפחות...

קונדיטוריית ויזל
קונדיטוריית ויזל – אהבה מסופגניה ראשונה..

  את חודש דצמבר פתחתי באירוע קולינרי טעים במיוחד בקונדיטורית ויזל, שהשיקה את מתחמה החדש. הכל היה טרי...

סיגל ידיד - יש אופנה בחיפה
סיגל ידיד, פאשניסטה חיפאית.

יש אופנה בחיפה! שאלנו את סיגל ידיד, מי שמלבישה מעל ל- 23 שנה...

סיטי סנטר חיפה
מבצעי כריסמס מטורפים באאוטלט סיטי סנטר חיפה

חנויות סיטי סנטר חיפה נערכות לחורף חם במיוחד עם מבצעים מטורפים, אשר לא תוכלו...

יש אופנה בחיפה! הטרנד של החורף – בלי שרוכים

הנעליים בעלות השיק אלגנט אשר חוזרות אלינו לקראת החורף הקרוב, ונודדות מהמלתחה הגברית אל...

חיפאים ממליצים
חיפאים ממליצים: מתכון לכריך עסיסי מפנק, ביצה בקן בנוסח איטליה

אם בא לכם לפנק את האוהבים שלכם בכריך מושקע, יפה וטעים במיוחד.. כאן תלמדו...

חיפאים ממליצים - קונדיטורית ויזל
חיפאים ממליצים על קונדיטורית ויזל

הרבה מעבר לקונדיטוריה, ויזל מציעה תפריט קולינארי נרחב של מנות לסעודה במקום, בדגש על...

חנויות נעלים בחיפה - 9West
10 דברים שלא ידעתם על – NINE WEST

על שם מי המותג.. העקב הכי גבוה.. מי הלקוחה הקבועה שאינה מפספסת אף דגם..

אופטיקה שפי חיפה
הסתיו הגיע ואיתו היובש בעיניים. הסיבות והפתרונות..

יובש בעיניים - מהם הגורמים ומה הפיתרונות ? כולנו מכירים את התופעה המטרידה של...

הבשורה החמה בתחום האסתטיקה למיצוק העור ולדליפת שתן!

הטכנולוגיה שמשגעת את העולם מאפשרת מיצוק העור בחימום מבוקר ומדוייק ללא ניתוח...

גם לגברים מגיע – טיפים לטיפוח העור לגברים

    גם לגברים מגיע – טיפים לטיפוח העור לגברים הזמנים השתנו והגברים של היום הם לא...

שיטה חדשנית להרמת חזה ללא ניתוח וללא צלקות

השיטה החדשה להרמת חזה מתאימה לנשים הסובלות מנפילת חזה קלה עד בינונית. הטיפול מציעה...

בבילון פארק - ניר שובר וליטל שוורץ תצלום סטודיו עידן חן
אטרקציה חדשה באזורינו – בבילון פארק שער הצפון

. ההשקה הכי ילדותית בעיר. רשת הלונה פארק והסימולטורים הגדולה בישראל "בבילון פארק" פתחה סניף ענק...

קוסמטיקאיות בחיפה
איך לשמור על עור פנים מבריק ויפה גם בימים יבשים וקרים

הכינו את עורכם לחורף! המדריך המלא לבנות וגם לבנים! חורף היא עונה שמשפיעה רבות...

בתי ספר בחיפה -טיפים לכרירכים בריאים
מבחר רעיונות מדליקים להכנת כריכים בריאים לבית הספר

כאן תמצאו רעיונות מדליקים ונועזים להכנת כריכים לבית הספר.. שווה קריאה!

טיפים לחזרה למשקל הרצוי
כיצד לחזור לתזונה נכונה ולמשקל הרצוי אחרי החגים

'אחרי החגים' כבר כאן: כיצד לחזור אחרי החגים לתזונה מאוזנת ומשקל הרצוי טיפים ועצות לחזרה לתזונה...

הופעות חיותץ בעיר התחתית בחיפה
מה עושים בסוכות בחיפה? כל התשובות כאן.

שפע של אטרקציות, פסטיבל הסרטים, הופעות חיות, ירידים, תערוכות, סדנאות יצירה לילדים ועוד....כל האירועים...

מגוון סיורים מודרכים בחול המועד סוכות בחיפה

קופצים לחיפה בחוה"מ: סיור טעימות בשוק תלפיות,  סיור קולינרי מהוואדי לעיר התחתית, סלון תרבות חיפאי...

היא - פסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה 2016
הצצה לתכנית האמנותית של פסטיבל הסרטים בחיפה 2016

.תכנית מגוונת של כ-200 סרטים של מאסטרים לצד יוצרים/ות חדשים המיצגים את הזרמים העדכניים...

פסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה 2016
"החטאים" סרטו של אבי נשר ינעל את פסטיבל הסרטים חיפה 2016

  סרטו החדש של אבי נשר -"החטאים"- נבחר לסרט הנעילה של פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-32...

מתכון סלט סלק מתוק
מתכון סלט של סלק, תמר, דלעת, תפוח ודבש

סלט ברכות חגיגי לראש השנה מתכון מקסים וחגיגי מהמטבח של רוית . המתכון באדיבות רוית מרום, מתמחה בבישולים ביתיים...

הסרט "חיים משוגעים" יפתח את פסטיבל הסרטים בחיפה

"חיים משוגעים" (Like Crazy), סרטו החדש של הבמאי פאולו וירזי, יפתח את פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-32 חיפה ...

סאלוט ביסטרו בר – מסעדה איטלקית מומלצת בחיפה

ההשקה הנוצצת של סאלוט ביסטרו בר חיפה . כשחולפים ברחוב יפו המתחדש, מומלץ להאט, רק כך...

ג.ר.א.ס משיקה קולציית טבעות חדשה

ג.ר.א.ס משיקה תערוכת צילומים בהשראת  קולקציית INSPIRE RING  החדשה של החברה באירוע חגיג בגרנד...

גרג קפה משיקה – מסעדת שף!

יאיר מלכה משיק מסעדת שף בחיפה ומעדכן שבקרוב גם בגינדי תל-אביב . . איש העסקים יאיר מלכה מבעלי...

רנה ביסטרו בר קפה עכשיו גם בקריון

רנה - הביסטרו בר קפה הידוע מראש פינה פתח סניף בקריון...הסניף ממוקם במדרחוב החדש...

תיאטרון חיפה מציג הצגות חדשות ומפתיעות

תיאטרון חיפה גאה להציג:  התוכנית האומנותית של עונת 2016-2017 . בסימן מחזות המציעים בחינה מחודשת של מושג...

גני משחקים בחיפה
פארק הפרפר – פארק חדש לילדי חיפה

מאות ילדים ובני משפחותיהם השתתפו באירוע חם בגן במסגרתו נחנך פארק "הפרפר" בשכונת רמת...

אדי שטיינברג
אדי שטיינברג, גאווה חיפאית!

גאווה חיפאית. אדי שטיינברג, מעצב ואדריכל פנים, בחר להקים את מרכז פעלו כאן בחיפה. מעצב העל...

מתכונים מיוחדים
איך לבחור גבינה קשה.. טיפים לסוגי גבינות

לקראת חג השבועות– מה כדאי לדעת לפני רכישת גבינה...

מבצעים בחיפה
משקפי שמש במבצע משתלם!

רשת ERROCA פותחת את הקיץ במבצע מטורף על כל החנות: . רשת ERROCA - הרשת המובילה את...

חדש בחיפה! גרג קיטשן greg kitchen

קפה גרג מציגה קונספט חדש תחת השם : גרג קיטשן greg kitchen מה בתפריט וטווח מחירים:   הקונספט...

צילום: גיל נחושתן
קורס צילום מקצועי למתחילים

רכשתם מצלמה ולא יודעים לתפעל אותה, מצלמים והצילומים לא יוצאים כפי שרציתם?? , קורס...

פלטות מעוצבות
פלטות מעוצבות לאירוח במחיר משתלם

    לאחרונה יותר ויותר מעדיפים לבחור תפריט צמחוני-טבעוני על פני המנות הבשריות הרגילות, גם בגלל...

בתי קולנוע גרנד קניון
קולנוע גלובוס מקס – גרנד קניון

קולנוע גלובוס מקס - גרנד קניון מציע צפייה במגוון סרטים (תלת ממד, דו ממד ומתחם...

אקסטרים בכרמל – ים כרמל

אקסטרים בכרמל צילום: יחצ ים כרמל: מרחב אטרקציות ואירועים חדש שכבש את הכרמל. חוויה כזו עוד...

טיול בחיפה
הגנים הבהאים בחיפה

הגנים הבהאים בחיפה – אתר התיירות המבוקש ביותר בישראל כ- 7 מיליון איש ביקרו בגנים...

בלאק בר אנד בורגר חיפה

מסעדת בלאק בר אנד בורגר סניף חיפה במתחם “Cinemall” שבלב-המפרץ הוא השביעי שנפתח מבין שנים...

מורה נהיגה בחיפה
אמיר ויצמן מורה לנהיגה

מחפשים מורה לנהיגה באזור חיפה והקריות? ההמלצה שלנו:  אמיר ויצמן מורה לנהיגה מלמד נהיגה במהירות וביעילות מורה נהיגה בעל...

×

הצהרת נגישות


 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל info@kol-haifa.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.